Kurumsal Kimlik:           

Happypets Veteriner Kliniği; 2010 yılında Oyem Veterinerlik Gıda Tur. Tic. İnş. İth. İhr. Ltd. Şti.' ne bağlı olarak Happypets Veteriner Polikliniği olarak açılmıştır. 2013 yılında Tarim Bakanlığının uygulamaya soktuğu yönetmeliklere göre Happypets Veteriner Kliniği olarak çalışma hayatına devam etmektedir. 

Adress:

Happypets Veteriner Kliniği

Merkez Mah. Yunus Nadi Cad. No:124

Marmaris/Muğla

7/24 İletişim için

Tel: 0 252 417 17 74

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Top Panel
Pazar, 25 Şubat 2024
A+ R A-

Kan Analizleri

Hastalıkların doğru teşhis ve tedavileri için sevgili dostlarınıza gerekli tüm kan analizleri polikliniğimizce uygulanmaktadır. Tam kan sayımı, enfeksiyöz hastalıklar, anemi(kansızlık), pıhtılaşma problemleri ve kan hastalıkları başta olmak üzere birçok hastalığın tanısı ve hastaların genel durumunun takibi için yapılan çok önemli bir testdir. Biyokimyasal kan analizileri ise böbrek, pankreas ve karaciğer yetmezliği, tiroid hastalıkları ve hormonal bozukluklar diatebetes mellitus, gibi birçok önemli hastalığın teşhis ve takibinde kullanılmaktadır.

Bunlara ek olarak özel kitler sayesinde bazı viral hastalıkların teşhisi polokliniğimiz bünyesinde kısa sürede yapılmakta olup buna dayanarak erken tedavi uygulanabilmektedir.