Kurumsal Kimlik:           

Happypets Veteriner Kliniği; 2010 yılında Oyem Veterinerlik Gıda Tur. Tic. İnş. İth. İhr. Ltd. Şti.' ne bağlı olarak Happypets Veteriner Polikliniği olarak açılmıştır. 2013 yılında Tarim Bakanlığının uygulamaya soktuğu yönetmeliklere göre Happypets Veteriner Kliniği olarak çalışma hayatına devam etmektedir. 

Adress:

Happypets Veteriner Kliniği

Merkez Mah. Yunus Nadi Cad. No:124

Marmaris/Muğla

7/24 İletişim için

Tel: 0 252 417 17 74

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Top Panel
Pazar, 25 Şubat 2024
A+ R A-

Genel Cerrahi

Hiçbir hayvansever dostlarının ameliyat masasına yatmasını istemeyecektir ancak gerekli olduğunda polikliniğimiz günün 24 saati son teknoloji cihazlarla donatılmış ameliyathanesi ile dostlarınızın yanında olacaktır. Her türlü genel cerrahi ve ortopedik operasyonlar anestezi uzmanımız, uzman veteriner Hekim Mehmet ÇETİNASLAN önderliğinde otomatik solunum ve kapalı devre anestezi cihazı kullanılarak yapılmaktadır.

Operasyon sırasında hastalarımızın elektrokardiyogramları (EKG), oksijen satürasyonları (kan dolaşımındaki oksijen miktarı), tansiyonları, solunum sayıları ve beden ısıları “BİONET BM3-VET" model hasta takip monitörü kullanılarak izlenir. Uygulanan monitörizasyon sayesinde operasyon sırasında gelişebilecek tüm problemler önceden farkedilerek cerrahi ve anestezi ekibi tarafından gerekli önlemler alınabilmektedir. 

Polikliniğimizde tüm operasyonlar tam otomatik ventilatöre (solunum cihazı) sahip “SurgiVet SAV 2500 " model kapalı devre anestezi cihazı kullanılarak, inhalasyon (gaz) anestezisi altında gerçekleştirilir. Cihazımızın sahip olduğu otomatik ventilatör sistemi hastamıza tüm operasyon boyunca akciğer  kapasitesine göre belirlenen miktarda ve sayıda oksijen ve anestezik gaz karışımını vermemizi sağlayarak en uzun operasyonları bile güvenli kılmaktadır. Operasyonlardan önce hastanın genel durumuna bakılmakta ve laboratuvar tetkiklerinden sonra operasyona alınmaktadır.