Kurumsal Kimlik:           

Happypets Veteriner Kliniği; 2010 yılında Oyem Veterinerlik Gıda Tur. Tic. İnş. İth. İhr. Ltd. Şti.' ne bağlı olarak Happypets Veteriner Polikliniği olarak açılmıştır. 2013 yılında Tarim Bakanlığının uygulamaya soktuğu yönetmeliklere göre Happypets Veteriner Kliniği olarak çalışma hayatına devam etmektedir. 

Adress:

Happypets Veteriner Kliniği

Merkez Mah. Yunus Nadi Cad. No:124

Marmaris/Muğla

7/24 İletişim için

Tel: 0 252 417 17 74

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Top Panel
Pazar, 25 Şubat 2024
A+ R A-

Koruyucu Hekimlik

Polikliniğimizin tüm hastalarının aşılama ve paraziter mücadele programları bilgisayar programımıza kaydedilir ve bu program tarafından takip edilir. Hasta sahiplerimiz kedi ve köpeklerinin aşılama programları konusunda randevu zamanı geldiğinde kısa mesaj veya e-posta yoluyla bilgilendirilir.

Son teknolojiyi uyguladığımız bu program sayesinde hasta sahiplerimiz kedi ve köpeklerinin aşı programlarını web sitemizden de takip edebilmektedir. Aşılama ve paraziter mücadele programları tamamen hastaya özel olarak kedinizin ya da köpeğinizin yaşam ortamına ve bu ortamın taşıdığı risk faktörlerine göre belirlenmektedir. Böylece hem dostlarınız hem de sizler için en güvenli ve en ekonomik koruyucu hekimlik uygulaması gerçekleştirilmiş olur. İlk kez aşılanacak olan kedi ya da köpeğinizin genel sağlık kontrolleri yapılmakta, gerekli durumlarda aşılama öncesi hızlı testler uygulanarak çeşitli enfeksiyonlar yönünden taşıyıcı olup olmadıkları kontrol edildikten sonra aşılanmaktadırlar.