Kurumsal Kimlik:           

Happypets Veteriner Kliniği; 2010 yılında Oyem Veterinerlik Gıda Tur. Tic. İnş. İth. İhr. Ltd. Şti.' ne bağlı olarak Happypets Veteriner Polikliniği olarak açılmıştır. 2013 yılında Tarim Bakanlığının uygulamaya soktuğu yönetmeliklere göre Happypets Veteriner Kliniği olarak çalışma hayatına devam etmektedir. 

Adress:

Happypets Veteriner Kliniği

Merkez Mah. Yunus Nadi Cad. No:124

Marmaris/Muğla

7/24 İletişim için

Tel: 0 252 417 17 74

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Top Panel
Pazar, 25 Şubat 2024
A+ R A-

Ultrason - USG

Polikliniğimizde ultrasonografik incelemeler için KAIXIN KX2000GV marka veteriner ultrasonografi cihazı kullanılmaktadır. Ultrasonografik incelemeler için kullandığımız cihazımızın veteriner kullanım için üretilmiş olması oldukça önemlidir. 2, 3.5, 5.5 megahertz mikrokonveks proba sahip bu cihazla tüm abdominal (karın) organlar görüntülenebildiği gibi ekokardiyografi uygulamaları ile birçok kalp hastalığı da teşhis edilebilmektedir.

Bununla beraber kedi ve köpeklerin gebelik muayenelerinde yavruların canlılık muayenesi ve fötus (yavru) sayıları hasta sahiplerimize bildirilmektedir. Ayrıca, ekokardiyografi (kalbin ultrasonografik incelemesi) uygulamalarında belirlenen kalp karıncık, kulakçık ve duvar kalınlıklarını hastanın tür ve vücut büyüklüğüne göre değerlendirerek kalp hastalıklarının tanısını kolaylaştırmaktadır.